O nás

Jsme tu pro vás! Jsme tu, abychom plnili vaše přání. Přijďte a přesvědčte se. Těšíme se na vás!

O nás

Společnost ALLMARK Mikulov je vaší správnou volbou, pokud se rozhodnete pořádat v Mikulově kongres, konferenci, sympózium, pracovní setkání či školení.

Společnost ALLMARK Mikulov vám zajití kompletní servis pro vaši firemní či jinou společenskou akci. Vše na profesionální úrovni se známkou vysoké kvality.

Společnost ALLMARK Mikulov má v této oblasti podnikání dlouholeté zkušenosti (viz reference), na základě kterých vám garantujeme profesionální přístup, kvalitní servis a prvotřídní pokrmy.

Věříme, že pokud využijete námi nabízených služeb, připravíme vám nevšední a jedinečný zážitek.

Naše motto

Jsme tu pro vás. Sdělte nám své přání a my vám je splníme. Bavte se a my se o vás postaráme. Jsme připraveni zorganizovat a zajistit pro vás kongres, firemní akci či rodinnou oslavu. Naším prvořadým cílem je kvalitní a úspěšná spolupráce se všemi účastníky a všestranná spokojenost našich zákazníků a všech našich partnerů


Novinky
Posvěcení mladého vína

Posvěcení mladého vína Na svatého Martina si vinaři mohou dle tradice poprvé přiťuknout mladým vínem. Místní vinařský spolek Moravín uspořádal jako každoročně v pátek 13. listopadu na zámku v Mikulově Svěcení vína ročníku 2009. Slavnostní obřad provedl s…


Kontakty
Emailová adresa: info@kongresymikulov.cz Telefon: +420 736 489 361 Webové stránky: www.kongresymikulov.cz